toziht

آخرین دستاوردها در اتو کام

آیین افتتاحیه بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسین اداری ،مخابرات و استارتاپ‌ها با حضور علی یارمحمدیان مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی ، محمد اطرج رئیس نظام صنفی رایانه ای ، مسعود گلشیرازی  رئیس اتاق بازرگانی ،صنایع ، معادن و کشاورزی، عباس رضایی استادار استان اصفهان ،محمدباقر  اثنی عشری رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و امیر ناظمی رئیس سازمان فناوری اطلاعات و معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

مدیر عامل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان گفت: اتوکام یکی از باسابقه ترین و قدیمی ترین نمایشگاه های استان است.

وی افزود:این نمایشگاه با همکاری سازمان نظام مهندسی رایانه‌ای در اصفهان برگزار می شود.

یارمحمدیان نمایشگاه اتوکام را از پرمخاطب‌ترین نمایشگاه های استان دانست و تشریح کرد: وجود شرکت های معتبر در حوزه آی تی در استان یکی از دلایل پرمخاطب بودن نمایشگاه است.

 وی با اشاره به اینکه بازار بسیار خوبی در حوزه آی تی در استان اصفهان وجود دارد  گفت : نمایشگاه اتوکام جایگاه والایی در سطح کشور و استان اصفهان دارد.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های استان با بیان اینکه  امیدواریم در سال رونق تولید  این نمایشگاه بتواند در بهبود فضای کسب و کار در حوزه آی تی موثر باشد گفت: در حاشیه این نمایشگاه برنامه های جانبی علمی زیادی برگزار می شود که به تقویت این نمایشگاه کمک می کند.

 وی هدف از برگزاری نمایشگاه را ارائه آخرین دستاوردهای تکنولوژی آی تی دانست و افزود: همچنین افزایش تولید و صادرات دانش و کسب اعتبار برای شرکت هایی که در نمایشگاه حضور دارند از دیگر اهداف این نمایشگاه است.

 یارمحمدیان با بیان اینکه شرکت های حاضر در این نمایشگاه در حوزه سخت افزار و نرم افزار آی تی و آی سی تی و استارت آپ ها فعال هستند گفت: مخاطبین این نمایشگاه اساتید و دانشجویان، استارتاپ ها، سرمایه گذاران، فروشندگان لوازم جانبی موبایل و همچنین عموم مردم هستند.

 به گفته وی در این نمایشگاه ۱۸۵ استارتاپ، شرکت و موسسه حضور دارند و ۹ هزار مترمربع فضای نمایشگاهی را به خود اختصاص داده است.

علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از ساعت ۱۰ تا ۱۹ روزهای هشتم تا دوازدهم آبان‌ماه ۹۸ به محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان مراجعه کنند.

سرویس خبر