toziht

ابر آسیب امروز،مواد مخدر است

فرمانده انتظامی استان اصفهان درمورد عملکرد دوماهه سال ۹۸این نیرواظهار داشت: عزم پلیس در برخورد با باندهای مواد مخدر جزم است بگونه ای که در دوماهه سال جاری ۹۰۰۰کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و باند بزرگی در زمینه مواد مخدر شیشه متلاشی گردید که مقدار ۱۲۸کیلوگرم شیشه از آنها کشف شده است.
وی با تجلیل از مقام پلیس شهید سرگرد جمشیدی که در مصاف با قاچاقچیان به قله رفیع شهادت نایل آمد افزود: موضوع مواد مخدر یک اَبَر آسیب در جامعه امروز ماست بگونه ای که قریب ۵۰%زندانیان فعلی را مجرمان مواد مخدر تشکیل میدهند.
رئیس پلیس اصفهان افزود : نزدیک ۴۰۰طرح پاکسازی در نقاط آلوده نظیر حاشیه مدارس ، محورهای مواصلاتی ، معابر و کانونهای جرم خیز تاکنون اجرا ویا در حال اجراست که طرح حصه بعنوان طرح محوری با برگزاری تور گردشگری ویژه دانش آموزان منطقه حصه یکی از آنهاست.
فرمانده ناجای اصفهان از انهدام ۲۲باند سرقت خبر داد و گفت: برخورد با سارقان خودرو ، منزل ، داخل خودرو و قطعات آن از اولویتهای ناجا به منظور ایجاد آرامش برای مردم عزیز استان میباشد.

سردار معصوم بیگی کفت،درطرح ظفر ز حرکت خودروها ی متخلف تحت اصطلاح “دور دور”جلوگیری شده که در این رابطه ۱۲۲۰خودرو متوقف شده که بخشی با تذکر برخی با اخذ تعهد و بعضی با هدایت به پارکینگ و اعمال قانون روبرو شده اند.

سردار فرمانده ناجا در مورد فضای مجازی اظهار داشت: علیرغم افزایش صد در صد ی جرم در این عرصه که عمدتا کلاهبرداری اینترنتی و برداشتهای غیر مجاز از حسابهای بانکی است پلیس ۱۱۰در خصوص فضای مجازی که از اسفند سال گذشته راه اندازی شده که بازخورد خوب و مناسبی نیز داشته است.

رئیس پلیس اصفهان در پاسخ به سئوال خبرنگار دیدبان فردا در مورد چالشهای سال جاری پلیس اصفهان گفت : در استان هیچ چالش امنیتی نداریم و اضافه کرد : البته اولویتهای وجود دارد که شامل برخورد با باندهای مواد مخدر ، برخورد با سارقین خصوصا سرقتهای خشن ، مبارزه با قاچاق کالا ، ارتقاء و آمادگی پرسنل در راستای انجام ماموریت های محوله و افزایش بنیاد دینی و معنوی کارکنان از آن جمله است.

منبع:دیدبان فردا