toziht

افتتاحیه کلاس های آموزشی عوامل اجرایی انتخابات

در مراسم افتتاحیه کلاس های آموزشی عوامل اجرایی انتخابات، در یازدهمین دوره مجلس که با حضور فرماندار محترم و تعدادی از مسئولین که در سالن شهید بهشتی آموزش و پرورش ناحیه ۵ برگزار شد، فرماندار اصفهان طی سخنانی اظهارنمود:اکثریت مردم واقف هستند که آمار ها، آمارهای حقیقی است و همچنین اعتماد کامل به جمهوری اسلامی دارند ونتیجه ی انتخابات را هر چه اعلام کنند صحیح می باشد.

وی درخصوص وظیفه ما نسبت به انتخابات نمایندگان بیان کرد: میزان مشارکت مردم حتی در زمینه بین الملل اهمیت خاصی دارد و باید همه ی مابا  احساس مسئولیت به کشور نگذاریم که این بنیاد حیاتی تحت هر شرایطی آسیب ببیند و عده ای با حرف ها و نظرات خود نظرات دیگر مردم را در این باره تغییر دهند.

معاونت امنیتی سیاسی فرمانداری اصفهان در ادامه این مراسم گفت: در فرآیند انتخابات امروز آموزش انتخابات را داشتیم که با شاخص قرار دادن ۵ اصل: ۱-امانتداری ۲-بی طرفی ۳-قانون مداری ۴-سلامت و امنیت انتخابات ۵-مشارکت حداکثری بحث انتخابات را رقم خواهیم زد.

وی با اشاره به آموزش های نمایندگان فرماندار در شعبه های اخذ رای بیان کرد: آموزش های لازم بصورت تخصصی در رابطه  با وظایف نماینگان را باز گو کردیم که چکارهایی در روز قبل از انتخابات، در حین انتخابات و بعد از انتخابات باید انجام دهند و راجب نحوه برگزاری که با همکاری اعضای شعب، هیئت نظارت، محافظین و دست اندرکاران در شعبه های مختلف، توضیحاتی ارائه دادیم تا بتوانند به خوبی مدیریت کنند.

فریبرزامیری در خصوص تعداد شعبه های استان اصفهان تصریح کرد: در بخش مرکزی اصفهان ۷۹۴شعبه و ۱۱۰شعبه در بخش های مستقل که جمعا ۹۰۴ شعبه را تشکیل می دهدو همچنین زمان برگزاری انتخابات ۲اسفند می باشد.

سرویس خبر