toziht

برگزاری همزمان سه نمایشگاه تخصصی در اصفهان

دیدبان فردا_اصفهان

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان با بیان اینکه تاپایان سال جاری ۵۸ نمایشگاه در اصفهان برگزار خواهد شد گفت: نخستین نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون اداری، ماشین‌آلات، محصولات و ملزومات اداری اصفهان با حضور۱۸ مشارکت‌کننده از استان‌های تهران و اصفهان در پل شهرستان برپا شده است

وی در ادامه افزود : برندهای معتبری همچون گروه تولیدی چوکا، پرشین پلاست، ایمن گستر، مدیران صنعت و صندوق نسوز کاوه در این نمایشگاه حضور دارند.

یار محمدیان به برگزاری دومین نمایشگاه تخصصی کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای اشاره کرد و افزود : مشارکت‌کنندگانی از استان‌های اصفهان، تهران و آذربایجان شرقی در این نمایشگاه حضور دارند.

وی افزود: از مهمترین برندهای حاضر در این نمایشگاه نیز می‌توان به صنایع عدل، صنایع برودتی و تجهیزات فروشگاهی بهشتی، سپاهان مشبک و اصفهان یخچال اشاره کرد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان به برگزاری چهارمین نمایشگاه تخصصی در و پنجره اشاره و اظهارکرد:

در این نمایشگاه ۲۷ شرکت تولیدکننده در و پنجره و پروفیل‌های آلومینیومی، تولیدکنندگان  در و پنجره‌های UPVC، سازندگان ماشین‌آلات تولیدکننده در و پنجره و شرکت‌های تولیدکننده یراق‌آلات در و پنجره از استان‌های اصفهان، تهران، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و مرکزی حضور دارند.

وی افزود: از جمله برندهای حاضر در این نمایشگاه آکپا ایران کیش، آسمان پنجره، آرارات، پارس آلومینیوم، آلومینیوم حکمتی، آلومینیوم آلترال، پارسیان یراق، پارس آلومینیوم و اپل وین هستند.

همچنین مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اصفهان  در حاشیه برگزاری این سه نمایشگاه گفت:  صنعت فروشگاه های بزرگ در کشور در حال افزایش و  توسعه است و قبلاً تجهیزات مورد نیاز فروشگاه های بزرگ از کشورهای دیگر مانند ترکیه وارد کشور می شد.

مجیری به تولید تجهیزات فروشگاهی در استان اشاره و تصریح کرد: فعالین در این صنعت از این پس می‌توانند تجهیزات مورد نیاز خود را از واحدهای تولیدی داخل کشور خریداری و تامین کنند.

همچنین معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت اصفهان با بیان اینکه در حوزه صنعت آلومینیوم و UPVC واحدهای صنفی و صنعتی پیشرفت داشته اند گفت:خوشبختانه یراق آلات در داخل کشور تولید می شود در صورتی که قبلا این محصول از کشورهای دیگر وارد کشور می شد.

وی با بیان اینکه در زمینه هوشمند سازی ساختمان و درب های هوشمند پیشرفت های خوبی در کشور حاصل شده است افزود: این صنعت توانسته است رقیب شرکت های خارجی باشد.

نادری ادامه داد: سازمان صنعت ، معدن و تجارت می تواند واردات محصولاتی که در این زمینه تولید می شود را محدود یا ممنوع کند.

وی افزود: همچنین از طریق ستاد تسهیل می توانیم به واحدهای تولیدی که در زمینه سرمایه در گردش یا اخذ تسهیلات از بانکها مشکل دارند کمک کنیم.

همچنین رسول جهانگیری رئیس اتاق اصناف اصفهان با بیان اینکه ۳۰ درصد محصولات آلومینیوم موجود در نمایشگاه تولید داخل کشور است گفت: مواد اولیه نیز که از خارج از کشور وارد می شود در کشوربا رعایت استاندارهای جهانی تبدیل و توانایی رقابت با محصولات خارجی را دارد.

وی با بیان اینکه در تمام محصولات نما و پنجره ساختمان مبحث ۱۹ و پرت انرژی رعایت شده است اظهارکرد: امیدواریم رکود حاصل شده در حوزه ساخت و ساز برطرف و شاهد رونق تولید در این زمینه باشیم.

گفتنی است علاقمندان به بازدید از این سه نمایشگاه می‌توانند از ساعت ۱۶ تا ۲۲ روزهای ۳۰ مهر تا سوم آبان به محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان مراجعه کنند.

سرویس خبر