toziht

بقای رسانه در دگردیسی است

اختتامیه پازدهمین جشنواره مطبوعات استان اصفهان با حضور معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ،استاندار اصفهان و جمعی از مسئولین استانی با معرفی نفرات برتر در مجموعه فرشچیان برگزار شد

معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  با بیان اینکه ظرفیت انتقال پیام از اصفهان به اندازه‌ای است که می‌تواند به هر نقطه‌ای از دنیا برسد  گفت : وجود  حوزه‌هایی مانند گردشگری، صنعت، تاریخ و صنایع دستی باعث شده که این شهر به شاخص ایران تبدیل شود.

وی با تاکید بر اینکه  اطلاعات باید مصداق سازی شود تا قابل فهم باشد ابراز داشت :به همین دلیل نیاز به یک دگردیسی در مخاطب و محتوا است.

خدادی با بیان اینکه هیچ رسانه‌ای از روی کره‌ خاکی حذف نمی‌شود تشریح کرد : هیچ رسانه‌ای جای دیگری نمی‌آید و البته هیچ رسانه‌ غیرمهمی نیز وجود ندارد؛ هرکس به میزان محتوایی که با توجه به نیاز تولید می‌کند، مهم است.

وی با اشاره به جشنواره مطبوعاتی استان خاطرنشان کرد: اصفهان موقعیت خوبی در هر شاخصی دارد، اما اصل ماجرا این است که رسانه‌های استان در مدل انتقال و تولید اطلاعات متناسب با مخاطب چه کرده اند.

معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه  در پیچیده‌ترین، حساس‌ترین و پر مخاطره ترین روزهای این کشور قرار داریم  گفت :  تحریم‌ها در حال ایجاد اختلال از پوشک تا کاغذاست، در این جنگ اطلاعاتی رسانه‌ در خط مقدم هم‌دلی و همگرایی ملی است.

سرویس خبر