toziht

بهای رشد مدیران را مردم پرداخت می‌کنند

علیرضا نصراصفهانی رییس شورای اسلامی شهر اصفهان در صد و پنجمین نشست علنی این شورابه روز دانشجو اشاره و اظهار کرد:روز دانشجو، روزی است که سه دانشجوی دانشگاه تهران در خصوص دخالت آمریکا و انگلیس در مسائل داخلی کشور ما با دیگر دانشجویان هماهنگ اعتراض کردند و به شهادت رسیدند تا سند دیگری از استقلال طلبی جوانان این کشور را نشان دهند.

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به  حوادث اخیر و آسیب دیدن مترو  تصریح کرد: یکی از دلایلی که با عث آسیب جدی به مترو وارد شد این بود که پیشگیری و بحث پلیس مترو را جدی نگرفته بودیم.

وی ادامه داد: مترو در طول روز ۱۰۰ هزار اصفهانی را جا به جا می کند و باید امنیت این پتانسیل حمل و نقلی بیش از پیش جدی گرفته شود.

همچنین نصیر ملت در این جلسه با بیان اینکه همواره در حوزه مدیریت ارشد شهرداری نگاه شایسته سالارانه داشته‌ایم  اظهار کرد: بهای رشد مدیران را همه مردم پرداخت می‌کنند که امیدوارم باز هم بکار گرفته شوند.

وی با اشاره به انتصاب جدید معاون حمل و نقل شهردار گفت :  امیدوار هستیم معاون جدید حمل و نقل اقدامات توسعه‌ای در راستای بهبود حمل‌ونقل شهر اصفهان در بخش‌های مختلف با نگاهی متفاوت پیگیری کرده و اجرای طرح جامع حمل‌ونقل شهری را تسریع بخشد.

ملت با بیان اینکه برخی زیرمجموعه‌های شهرداری مانند سازمان زیباسازی و سازمان فاوا همچنان با بدهی‌هایی مواجه هستند تشریح کرد: این امرباعث شده  است روال معمول حرکت آنها دچار اخلال شود بنابراین از شهردار و معاون اقتصادی وی درخواست می‌کنم راهبردی برای پرداخت این دیون پیش‌بینی کنند تا بهانه‌ای برای آنکه سیاست‌های شهرداری دنبال نشود وجود نداشته باشد.

وی با اشاره به اینکه در بودجه سال ۹۸ مناطق ملزم به تعریف پروژه‌های مشارکتی شده‌اند تصریح کرد : اما در این خصوص مناطق شهرداری ضعیف عمل کرده‌اند که امیدوارم تا پایان سال این اتفاق بیفتد زیرا با توجه به محدودیت در تامین منابع مالی، مشارکت بخش خصوصی می‌تواند حائز اهمیت باشد.

سرویس خبر