toziht

تبدیل ۲۰۰ سند دفترچه‌ای موقوفات اصفهان تا پایان سال به تک برگی

معاون امور حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: تا پایان سال جاری ۲۰۰ سند دفترچه‌ای موقوفات به سند تک برگی تبدیل میشود.

به گزارش پایگاه خبری دیده بان فردا به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام اصغر توسلی در آئین تکریم و معارفه معاونت حقوقی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان اصفهان ضمن تشکر از حسن اعتماد برای انتخاب وی در این سمت اظهار داشت: کارشناسان خبره‌ای در این معاونت وجود دارد ضمن اینکه حجت الاسلام نصر اصفهانی نیز در این سمت دستاوردهای شایستهای را داشته اند که قابل تقدیر است.

وی با بیان اینکه همه توان خود را برای توسعه امور ثبتی و حقوقی در استان اصفهان پیگیری خواهیم کرد، اضافه کرد: یکی از اولویت‌های سازمان اوقاف توجه به امور ثبت موقوفات است که تحقق این امر را در دستور کار داریم.

معاون امور ثبتی و حقوقی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه اگر بتوانیم موقوفات را ثبت کنیم مشکلات این اداره کل به حداقل می‌رسد، ادامه داد: طی دو ماه آینده سعی داریم تبدیل اسناد دفترچهای به تک برگی را با جدیت دنبال خواهیم کرد و ۲۰۰ سند باقی مانده را به تک برگی تبدیل خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: در این زمینه اداره کل ثبت اسناد نیز همکاری ویژه خود را اعلام کرده‌اند و همه ادارات شهرستانها بایددر این زمینه همکاری کنند.

حجت الاسلام توسلی با بیان اینکه سامانه ثبتی دارای اشکال بوده و باید این مشکل برطرف شود، ادامه داد: باید این سامانه هر چه زودتر به صورت کامل در اختیار ادارات برای ثبت موقوفات و اجارات قرار گیرد.

سرویس خبر