toziht

تقدیر از تامین کنندگان برتر شرکت گاز استان اصفهان

با هدف بهبود عملکرد تامین کنندگان و پیمانکاران در بخش اجرا، تعمیرات، نگهداری و تامین کالا از تامین کنندگان و پیمانکاران برتر شرکت گاز استان اصفهان تقدیر شد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی، در ششمین نشست تخصصی تامین کنندگان شرکت گاز استان اصفهان که با حضور۱۵۰ شرکت تامین کننده کالا و خدمات در سالن اجتماعات این شرکت و به عنوان تقدیر از تامین کنندگان برتر برگزار شد، گفت: سازمانی موفق است تمامی ذینفعان متناسب با مسئولیت خود  هماهنگی و همکاری لازم را با سازمان داشته باشند.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با اشاره به اینکه از طریق پیشتیبانی تامین کنندگان، در سه بخش کالا، اجرای پروژه ها و خدمات می توانیم مسیر تعالی سازمانی را بهبود ببخشیم تصریح کرد: درحال حاضر ۹۹ درصد از جمعیت استان معادل ۱۰۷ شهر و ۱۰۶۰روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

وی، تامین کنندگان وپیمانکاران را یکی از بخش های کلیدی و موثر در فرآیند گازرسانی برشمرد و گفت: با توجه به اصل ۴۴ قانون اساسی تقریباً تمامی پروژه های این شرکت برون سپاری شده و توسط بخش خصوصی و پیمانکاران انجام می شود.

مدیرعامل شرکت گازاستان اصفهان، با اشاره به اینکه خوشبختانه از ابتدای سال تاکنون شاهد هیچ گونه حادثه در بخش اجرای پروژه ها نبوده ایم افزود: حادثه براحتی و با کمترین بی دقتی در کمین ماست.

وی، با تاکید بر وجدان کاری، رعایت اصول اخلاقی، خدا محوری، ولایت مداری و مسئولیت پذیری در امور محوله، بیان داشت: غرورکاذب یکی از علل شایع در بروز حادثه های بزرگ است که برخی از عوامل اجرایی ، پیمانکاران، تامین کنندگان و ناظرین در عدم رعایت نکات ایمنی و استانداردها به آن دچار می شوند.

مهندس علوی، با تاکید بر اینکه تمامی برنامه ها باید زمانبندی مناسبی داشته باشد خاطر نشان ساخت: دستیابی به  طراحی، اجرا و نظارت موفق در گرو رعایت استانداردها است.

وی، هدف از این نشست تخصصی سالانه را، تقویت تعامل دوجانبه با تامین کنندگان، گسترش فرهنگ ایمنی، ارزیابی نظام مند دوره ای در جهت شناسایی نقاط قوت و ضعف و همچنین تقدیر از تامین کنندگان برتر عنوان کرد.

سرویس خبر