toziht

تقدیر از کار آفرینان نمونه

به گزارش پایگاه خبری دیده بان فردا ، امروز در اتاق بازرگانی همایش کارآفرینان برتر با حصور مسیولین کارآفرینی برگزار گردید.

کارآفرینان حضور در این همایش ۶۴۴ نفر بودند که با ثبت نام حضور یافتند و از ۷ نفر آنان تقدیر بعمل آمد. ۳ نفر در شاخه صنعت ، ۳ نفر در شاخه کشاورزی و یک نفر در حوزه خدمات که یکی از این عزیزان کار آفرین برتر در کشور شده است.

مهندس کرباسی زاده مدیر عامل گروه صنعتی استان اصفهان گفت: ما تولید کننده انواع و اقسام غذاهای آماده و صادر کننده برتر ملی در سه سال بوده ایم.

از سال ۸۱ این کار را شروع کردیم و تا کنون پیشرفت چشمگیری در توسعه ی کاری داشتیم..‌البته مشکلات روز به روز زیادتر میشه ازجمله فسادهای سازمانی در جامعه ی دولتی ایرانرا فرا گرفته و هیچ چیز در جای خودش قرار نداره و حمایت از تولید و کالای ایرانی فقط در حد یک شعار هست…و از ارگانهای دولتی میخواهیم حداقل اگر کمکی نمیکنن ، سنگ اندازی نکنن…واحد تولید غذای آماده این مجموعه ۱۲۰ نفر نیرو دارد و شرکتهای وابسته حدودا ۲۰۰ شرکت هستند.
در یکسال اخیر تمام هزینه ها کالاها حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ درصد افزایش نرخ داشته و شرایط خرید نقدی باعث رکود کاری ما شده است.

در حاشیه ی این همایش آقای سهل آبادی در پاسخ به خبرنگار ما گفت: در خانه صنعت و معدن تفاهم نامه ای با بهزیستی کل کشور امضا کردیم تا کسانیکه عضو بهزیستی هستند و شرایط کاری براشون فراهم هست از طریق خانه صنعت و معدن به کارخانه ها معرفی شوند و استارت ان در مشهد زده شده است و امیدواریم در اصفهان هم صورت بگیرد.