toziht

دومین جشنواره رسانه‌ای معلولان در اصفهان برگزار می‌شود

اعضای ستاد برگزاری جشنواره ملی رسانه‌ای معلولان اصفهان با رونمایی از پوستر دومین جشنواره ملی رسانه‌ای معلولان ، اهداف  و زمان برگزاری و شرایط شرکت در این جشنواره را اعلام کردند.

دبیر دومین جشنواره ملی رسانه‌ای معلولان در نشست خبری هدف از برگزاری این جشنواره را تغییر نگاه فرهنگی جامعه به معلولان ذکر کرد و گفت : بهترین راه برای تغییر این نگاه این است که معلولان خودشان به میدان بیایند و توانایی‌هایشان را نشان دهند.

منصور گلناری ادامه داد : دومین جشنواره رسانه‌ای معلولان آبان ماه در اصفهان برگزار می‌شود تا با استفاده از این فرصت صدای معلولان را به گوش مسئولان برسانیم تا مورد حمایت جدی قرار گیرند.

وی با بیان اینکه نخستین جشنواره ملی رسانه‌ای معلولان را سال گذشته تقریبا با دست خالی برگزار کردیم و اصحاب رسانه و مسئولان استقبال کم رنگی از آن داشتند ، ابراز امیدواری کرد : امسال در مراسم اختتامیه دومین جشنواره رسانه‌ای معلولان حضور پررنگی را شاهد باشیم تا نشان دهد نگاه به معلولان تغییر کرده است.

دبیر دومین جشنواره ملی رسانه‌ای معلولان با اشاره به ارسال حدود  هزار و ۳۰۰ اثر از هفت استان از جمله خراسان، گیلان، مازندران، یزد و تعدادی از آثار از سه کشور چین، پاکستان و اوگاندا به دبیرخانه نخستین جشنواره ملی رسانه‌ای معلولان درسال گذشته ، خاطر نشان کرد : آثار جشنواره در ۲ بخش اصلی معلولان و ویژه افراد غیر معلول در قالب مصاحبه، خبر، تیتر برگزارو از ۶۰ نفر تقدیر شد.

گلناری دراین نشست خبری از آغاز به کار پایگاه خبری معلولان در آینده نزدیک خبر داد.

در ادامه این نشست خبری اعضای دبیر خانه دومین جشنواره ملی رسانه‌ای معلولان در زمینه جزییات ، شرایط و چگونگی دریافت آثار مطالبی بیان کردند و از جمله موضوعات جشنواره امسال را عکس خبری ، عکس سوژه‌ای ، تیتر، مقاله اجتماعی ، گزارش مکتوب ، گزارش مصور، قطعه ادبی ، گفت‌وگو، طنز، کاریکاتور، مستند و فن بیان برشمردند و در پایان از پوستر دومین جشنواره رسانه‌ای معلولان با حضور مدیرکل بهزیستی استان اصفهان رونمایی شد.

سرویس خبر