toziht

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اصفهان معرفی شد

به گزارش پایگاه خبری دیده بان فردا به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام محمد حسین بلک در آئین تکریم و معارفه رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اصفهان ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (س) با بیان اینکه هر آنچه امروز در اختیار ما است و امکان خدمت به مردم را داریم به برکت جان فشانی شهدا و هدایت امام راحل است، اظهار داشت: انشاالله در زمان فعلی با هدایت و راهنمایی رهبر معظم انقلاب بیش از پیش به ساحل آرامش برسیم.

وی با بیان اینکه استفاده از فرمایش حضرت علی (ع) در نهج البلاغه مبنی بر اینکه باید در کارها به خداوند متعال توجه داشته باشیم، باید مورد توجه همه مسئولان باشد، ابراز داشت: طی هر مسیر درست تنها با خواست خدا امکان پذیر است و شرط اول موفقیت در کارها استمداد از خداوند است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه انسان‌ها همواره نیازمند اصلاح و تربیت هستند، ادامه داد: باید توجه داشته باشیم که هر آنچه ما در دنیا داریم بسیار ناقابل است و اقدامات انسان‌ها در برابر آنچه شهدا انجام داده‌اند ناچیز است.

وی با بیان اینکه کارمندان اوقاف وظیفه‌ای در راستای اعتلای باورهای دینی دارند، گفت: همه اقدامات در این اداره در این راستا است و فرصت خدمت خوبی به مردم است.

حجت الاسلام بلک با بیان اینکه اهدافی که در دستگاهی وجود دارد، برنامه ریزی شده است، ادامه داد: حضور مدیران در ادارات منجر به فعالیت و پویایی می‌شود و حضور نیروهای ارزشمند عملکرد بهتری را نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه پیامبران و ائمه اطهار (ع) بزرگترین مدیران بودند، ابراز داشت: باید همواره راه پیامبران را ادامه دهیم و قدردان زحمات آنها باشیم.

همچنین روح الله بیدرام، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اصفهان نیز در این جلسه با بیان اینکه تحول آفرینی و پایه گذاری سنت های درست را در دستور کار داریم، اظهار داشت: بیش از یک سال از زمان مدیریت ما در ناحیه دو می گذرد و در ابتدا چالش های زیادی را داشتیم اما امروز با کمترین چالش شرایط را سپری کردیم.

وی ادامه داد: مشورت با نخبگان و خبرگان در ادامه همکاری را در دستور کار داریم تا عملکرد مثبتی را ارائه دهیم.

گفتنی است در این آئین روح آلله بیدرام به عنوان رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اصفهان معرفی و از فعالیت‌های حجت الاسلام اصغر توسلی به عنوان رئیس اداره ناحیه یک اوقاف و امور خیریه شهرستان اصفهان تجلیل به عمل آمد.

سرویس خبر