toziht

رسانه ها باید مشکلات خود را منعکس نمایند

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، برپایی اولین نمایشگاه بازاریابی، تبلیغات و مدیریت کسب و کار در اصفهان را پل ارتباطی بین تولیدکنندگان نرم افزارهای شغلی در ابعاد مختلف و مصرف کننده دانست.

حیدر علی عابدی، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از اولین نمایشگاه بازاریابی، تبلیغات و مدیریت کسب وکار در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان در گفتگوی اختصاصی با دیده بان فردا، موضوع نمایشگاه را فرصت خوبی بویژه برای حضور جوانان و بهره گیری از ایده های مختلف کسب و کار و استارتاپ ها عنوان کرد و افزود: برقرای پل ارتباطی بین تولیدکنندگان نرم افزارهای مختلف شغلی و حرفه ای در ابعاد مختلف و مصرف کنندگان، از نکات ارزشمند در این نمایشگاه است. وی اظهار کرد: بازدیدتیم های پزشکی، صنایع دستی و مشاغل دیگر از این نمایشگاه می تواند در کسب ایده های جدید و مناسب در توسعه و پیشبرد اهداف شغلی آنها موثر باشد.

عابدی در پاسخ به پرسش خبرنگار ما راجع به حضور رسانه ها، جایگاه شغلی خبرنگاران و مشکلات آنها، گفت: می توان جایگاه شغلی خبرنگاران را مظهر خلاقیت، پشتکار، امید و تکیه بر اقتصاد مقاومتی برای مقابله با تحریم های ظالمانه استکبار توصیف کرد. ضمن آنکه اگر رسانه ها و فعالان دیگری که مشکلاتی دارند و تصور می کنند وزارتخانه ای می تواند آنها را حل و رفع کند، ما اعلام آمادگی میکنیم تا نقش خود را بعنوان پل ارتباطی بین وزارتخانه و و تولیدکننده ایفا کنیم.

عابدی در مقابل این پرسش که علیرغم انعکاس مشکلات رسانه ها و خبرنگاران، چرا اهمیت لازم داده نمی شود، بیان کرد: البته اهمیت می دهیم ولی باید مسائل را بیشتر منعکس کنند. هرچند بنظر می رسد که اختیارات رسانه ها افزایش یافته و اگر در نقطه مورد انتظار نیستیم ولی باید اذعان داشت که در یک برایند روبه رشد هستیم.

عابدی در حالی از برایند روبه رشد رسانه ها و خبرنگاران صحبت کرد که بنظر می رسد از تعطیلی چندین روزنامه و بیکاری خبرنگاران بدلیل تعدیل نیرو بی اطلاع است.

سرویس خبر