toziht

شفافیت عامل اقتصاد شکوفا است

رییس اتاق بازرگانی اصفهان در دیدار با عضو هیات مدیره و معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران تاکید کرد: کمک های عاجل کوتاه مدت، گره بسیاری از واحدهای تولیدی بحرانزده را باز خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان مسعود گلشیرازی، رییس اتاق بازرگانی اصفهان در این دیدار که به منظور معرفی سامانه کشوری کسب و کار سککوک و ضرورت ایجاد سامانه مشترکی به منظور مدیریت بهینه منابع و مصارف بانک‌های استان صورت گرفت، از ایجاد سازو کار کمک‌های کوتاه مدت سریع به واحدهای تولیدی بحران‌زده و دچار مشکل خبر داد و گفت: در دوره نهم اتاق اصفهان منابع خود را به عنوان عامل ایجاد سازوکار مذکور به کار خواهیم گرفت. 

وی افزود: در صورت طراحی سازوکار اجرایی این اقدام، گره بسیاری از واحدهای تولیدی اصفهان باز می شود. 

رییس اتاق بازرگانی اصفهان ایجاد صندوق حمایت از واحدهای نوپا، ایجاد مراکز رشد و طراحی شتاب دهنده‌هایی در حوزه‌های صادرات، تجارت الکترونیک، بازاریابی و مرکز توانمندسازی نیروی انسانی را از جمله اقدامات اتاق دوره نهم در این زمینه بیان کرد. 

گلشیرازی هدف از ایجاد این شتاب دهنده ها را جذب دانشجویان و فارغ التحصیلان مستعد و مرتبط با حوزه بازرگانی بیان و تصریح کرد: اتاق بازرگانی اصفهان بر روی این افراد سرمایه‌گذاری کرده، آنها را به شرکت‌های واسطه تجاری و بازاریابی تبدیل خواهد نمود. 

وی گام دوم اتاق را حمایت از واحدهای کوچک و گام سوم را حمایت از واحدهای بزرگ تولیدی آسیب دیده و بحران‌زده دانست و خواستار تعامل و همفکری بانک ملی برای ایجاد سازوکار مذکور شد.

سرویس خبر