toziht

افزایش مشارکت مردم، سدی در مقابل فتنه ها

 

فرماندار اصفهان در گرامیداشت روز خبرنگار، به نقش رسانه ها در افزایش سطح آگاهی مردم نسبت به وجود امنیت و فضای آرام کشور و افزایش مشار کت مردم در انتخابات در سال رونق تولید اشاره کرد.
حسین سیستانی، فرماندار شهرستان اصفهان در گرامیداشت روز خبرنگار، توجه بیشتر جامعه رسانه به مباحث اشتغال و کارو تولید و اتفاقاتی که در سطح استان و شهرستان اصفهان رخ داده است را مطرح کرد و گفت: امسال، برگزاری انتخابات را درپیش داریم و این در حالی است که ۴۴ درصد انتخابات استان اصفهان در شهر اصفهان می باشد. او از فعالیت ۲۰ ستاد انتخاباتی در شهر اصفهان خبر داد که فعالیت این ستادها مستلزم سازماندهی و سرمایه گذاری در مجموعه های اقتصادی، فرهنگی و سیاسی است. سیستانی با اذعان به نوسانات فراوانی که در اصفهان بدلایل شرایط سیاسی و اقتصادی کشور وجود داشته است، از مشکلات شهرستان اصفهان و کمبودهایی که بویژه در سالهای اخیر در اصفهان شاهد بودیم، صحبت کرد و ابراز امیدواری کرد که این مشکلات با همکاری دستگاه های مختلف برطرف گردد و در ارتباط با تغییر شاخص ها بتوانیم موفقیت های بیشتری برای این شهر کسب کنیم.
سیستانی در اشاره به جاری شدن زاینده رود و بهره مندی کشاورزان از آب، جاری شدن رودخانه را فرصتی برای رونق تولید در اصفهان بیان کرد و در ادامه خاطرنشان کرد: باید شاهد حضور بیشتر و پرشور کشاورزان و همه مردم باشیم. وی با ابراز خرسندی از کاهش نرخ بیکاری در اصفهان تاکید کرد: باید از این فضای آرام و امنیتی که وجود دارد، برای تقویت روحیه مردم و حضور در انتخابات استفاده کنیم.
فرماندار اصفهان، ضرورت نشاط سیاسی در شرایط فعلی جامعه را موثر در افزایش مشارکت مردم در امور و در انتخابات و تنها راه دفع فتنه اعلام کرد.

سرویس خبر