toziht

فرماندار جدید اصفهان منصوب شد

 

با حکم وزیر کشور و پیشنهاد استاندار اصفهان، حسین سیستانی محمدآبادی به عنوان فرماندار شهرستان اصفهان منصوب گردید.

درآیین تودیع و معارفه فرمانداران شهرستان اصفهان، احمد رضوانی، فرماندار سابق که با اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان استعفا داد، با اشاره به برگزاری سه انتخابات با حضور گسترده و آگاهانه مردم و کارهای طاقت فرسا در دوران خود، ازجمله مشکلات مربوط به خشکسالی و کمبود آب شرب، مشکلات کشاورزان شرق اصفهان و بحران های کارگری، مشکلات کارخانجات، نفتکش ها و کامیونداران، همکاری و تلاش مسئولان در حل مشکلات را ستودنی خواند و افزود: با اینحال از مسائل عمرانی شهرستان اصفهان غافل نماندیم. وی گفت: علیرغم کمبود اعتبار و محدودیت تخصیص بودجه، ۳۵۵ طرح عمرانی در سال ۹۵، ۳۳۳ طرح عمرانی در سال ۹۶ و ۵۹۱ پروژه در سال ۹۷ اجرا شده اند. ضمن آنکه پروژه های زیادی نوسط شهرداری های شهرستان و دهیاری ها در نقاط مختلف استان اجرا شده اند. رضوانی از نقش سازمان های مردم نهاد بعنوان کمک حال دولت نام برد و از توسعه این نهادها در ۲ سال گذشته خبر داد که اکنون ۲۲۰ سازمان مردم نهاد در شهرستان اصفهان در راستای کمک به دولت و مردم فعالیت می کنند.
استاندار اصفهان در این مراسم سخنان خود را با استناد به توصیه امیرالمومنین(ع) در باب تذکر آغاز نمود که فرموده اند: “خواسته مردم سه چیز است، امنیت، عدل و انصاف و آسایش. وی با تاکید بر اهمیت برآورده کردن حاجات و نیازهای مردم که ثواب بیشتری از زیارت دارد، گفت: جوانمردی، بهترین کاراست، زیرا بمعنای حل مشکل مردم است.
استاندار اصفهان در ادامه، این نکته را به سیستانی، فرماندار جدید شهرستان اصفهان متذکر شد که تمرکز فعالیت های خود را بر حل مشکلات مردم و مسئولیت پذیری نسبت به وظایف واگذار شده بگذارد.
حسین سیستانی محمدآبادی، فرماندار جدید شهرستان اصفهان با اشاره به اتفاقات ۴۰ سال گذشته، بهره گیری از روح بلند امام(ره) و نقطه نظرات مقام معظم رهبری و گام برداشتن در راستای برنامه های دولت و تدبیروامید را خط مشی خود در کنار دیگر مسئولان بیان کرد. وی با ایراد سخن از سرآمد بودن اصفهان در عرصه های انقلاب، شهادت، ایثار و فداکاری و تمام شاخصه های لازم برای یک شهر، اصفهان را شهر علم و معرفت و هنر و ستاره ای درخشان در طول تاریخ نامید و گفت: اکنون که گرفتاری های اقتصادی و اجتماعی گریبانگیر ما شده، همکاری و همدلی می تواند راهگشای ما باشد. وی یادآور شد: از راهنمایی و توصیه ها و نقطه نظرات استقبال می کنیم. سیستانی با بیان آنکه اتفاقات در حافظه مردم می ماند، ابراز امیدواری کرد که بتوانیم در برگزاری انتخابات در پیش رو شاهد تحقق حقوق مردم باشیم.

منبع :دیدبان فردا