toziht

فروش طلا درنمایشگاه ، بدون مالیات

دیدبان فردا_اصفهان

سیزدهمین نمایشگاه فلزات گرانبها، طلا، سنگ‌های قیمتی، ساعت و ماشین‌آلات وابسته اصفهان با حضور سفیر ایتالیا در ایران و مقامات استانی بازگشایی شد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه اظهار کرد: امروز یکی از کیفی‌ترین نمایشگاه‌های استان اصفهان و ایران برگزار می‌شود. این نمایشگاه نه تنها ملی بلکه بین‌المللی است و از استان‌های مختلف در آن حضور دارند. وی گفت: ۱۱۴ غرفه دار داخلی شامل نمایندگانی از شهرهای تبریز، اردبیل، مشهد، اهواز، یزد، تهران، قم و شیراز به این نمایشگاه آمده و محصولات خود را معرفی می‌کنند.

علی یارمحمدیان با اشاره به اینکه در این نمایشگاه هفت غرفه در اختیار مشارکت‌کنندگان خارجی قرار گرفته، افزود: شرکت‌هایی از ایتالیا و ترکیه محصولات و دانش خود را در معرض نمایش گذاشته‌اند و شرکت نمایشگاه ها در راستای فعالیت ذاتی خود تلاش می کند تا نقش خود را در پیشبرد اهداف فعالان اقتصادی بخوبی ایفا کند. وی در ادامه گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته توسط شرکت نمایشگاه ها، سازمان صمت، اتاق بازرگانی، اتحادیه طلا و سازمان مالیاتی، مشارکت‌کنندگان از پرداخت مالیات محصولات فروش رفته خود در این نمایشگاه معاف هستند.

یارمحمدیان در ادامه افزود: استان اصفهان ظرفیت بالایی برای تبدیل شدن به یک قطب نمایشگاهی در حوزه طلا و جواهر را دارد و هم اکنون ۶۰ درصد ماشین‌آلات صنعت طلا در اصفهان تولید می‌شود و مقام اصفهان در سطح تولیدات نیز بسیار بالا است.

سرویس خبر