toziht

مدال آوران بی هزینه

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری دیده بان آنلاین ، در چهل و نهمین جلسه شورای شهر از مدال آوران و قهرمانان اصفهانی تیم ملی کانوپولوی ایران در مسابقات آسیایی تقدیر شد.

بر این اساس از شیوا مولوی نیا دارنده مدال طلای کانوپولو، الهه عمرو دارنده مدال طلای کانوپولو و علیرضا طالبیان دارنده مدال برنز کایاک۵۰۰ متر و پرافتخارترین ورزشکار استان اصفهان در طول ادوار مسابقات آسیایی و دارای ۱طلا ۱نقره و ۲بزنز و ابوذر قاضی عسگر تنها نماینده داوری فدراسیون قایقرانی در مسابقات مسابقات آسیایی اندونزی تجلیل شدند.

در حاشیه این جلسه قاضی عسگر رئیس هیات قایقرانی استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در استان اصفهان آن طور که باید به ورزش و قهرمانان توجهی نشده و نمی شود. ورزشکاران قایقرانی همیشه جز مدال آوران و قهرمانان کشوری بوده اند ولی متاسفانه از هیچ گونه حمایتی برخوردار نیستند.

وی گفت:استان اصفهان به عنوان کانون فدراسیون آسیا معرفی شده است و با توجه به اینکه باید هماهنگی لازم بین کشورهای آسیایی را داشته باشیم و این کشورها زیر نظز این فدراسیون قرار بگیرند تا سالانه حق عضویت (۱۰۰۰ دلار ) از آنها دریافت گردد این فدراسیون هیچ مکان یا دفتر مشخصی ندارد تا به این امر مهم بپردازد.

و اینکه هیچ سانسی از یک استخر به ورزشکاران قایقرانی اختصاص نیافته و اککثر هزینه های ما از طریق اسپانسر تهیه میشود و از مسئولین استانی تقاضا داریم در این راستا ما را یاری رسانند.