toziht

مستند تلویزیونی آبروی محله از شبکه اصفهان

آبروی محله نام مستند گزارشی است که با موضوع دفاع مقدس و مدافعان حرم در شبکه اصفهان تهیه و تولید می شود

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی این برنامه به صورت مستند گزارشی به سراغ اهالی و قشرهای مختلف محل زندگی شهید رفته و با آنها به گفتگو می پردازد و در ادامه با اعضای خانواده شهید(پدر ، مادر ، همسر ، فرزندان ، خواهر ، برادر) و همرزمان شهید در خصوص خاطرات و خصوصیات زندگی وی مصاحبه می شود.

همچنین بعد از ضبط مستندی از زندگی شهید ، طی یک مراسمی به تجلیل از رشادتها ، ایثارگری ها و فداکاری شهدا ، جانبازان و آزادگان دفاع مقدس پرداخته می شود و قاب تصویر شهید به صورت سیاه قلم به عنوان یادبود این برنامه به خانواده وی اهداء می گردد و در پایان برنامه هم بنری به نام هم عهدی با شهید آماده و مردم با نوشتن دل نوشته ای کوتاه بر روی آن با شهید تجدید میثاق می نمایند.

آثار به جا مانده از شهید ، ارسال دعوتنامه برای مراسم پایان برنامه ، غبار روبی و گل افشانی مزار شهید ، معرفی محله و شهر شهید ، تعداد شهدا ، جانبازان و آزادگان از جمله بخش های این برنامه می باشد.

این برنامه به تهیه کننده و کارگردانی محسن ابوترابیان و اجرای حمید راستی و با همکاری سازمان حفظ آثارو ارزش های دفاع مقدس (سپاه حضرت صاحب الزمان عج ) به مدت ۳۰ دقیقه تولید و چهارشنبه ها ساعت ۲۰:۲۵ پخش می شود.

سرویس خبر