toziht

همراهی مسئولین در انتخابات

یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور پر رنگ مردم و مسئولین در شعب اخذ رای از ساعت ۸ صبح شروع شد.

استاندار اصفهان  در پاسخ به خبرنگار دیدبان فردا در رابطه با چگونگی استقبال مردم تصریح نمود: دراین انتخابات مردم حضور خوبی به عمل آوردند و گلی را به استکبار جهانی و همچنین مشتی به دهان ترامپ زدند و در آخرین گزارشارت حوزه ها در امنیت کامل بودند و مردم با شادی و نشاط در این جشن ملی شرکت کردند وهیچ مشکلی به ما گزارش نشده است.

ونتیجه ی انتخابات بعد ازاعلام شدن نتیجه ها از سمت حوزه های انتخابی معلوم خواهد شد.

در شعبه ی اخذ رای در میدان امام، فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار کرد: بی تردید حضور مردم پای صندوق های رای به همراه امنیت است و ره آورد آن وحدت، انسجام و پیشرفت کشور بوده و مایه امیدواری مردم و دوستداران انقلاب و نظام وطن عزیزمان نیز خواهد بود و موجب ناامیدی بدخواهان ونظام استکباری می شود.

وی با اشاره به اینکه بدخواهان نظام جمهوری اسلامی در چند ماهه گذشته تبلیغات گسترده ای را علیه نظام آغاز کرده اند بیان کرد: منافقین تلاش زیادی کردند که مردم به پای صندوق های رای حضور نیابند و همینطور در ۲۲ بهمن نیز تلاش زیادی بوجود آوردند تا از حضور مردم در راهپیمایی خودداری کنند که برخلاف این هدف شوم مردم با بصیرت، حضور با شکوهی داشته اند.

سردار معصوم بیگی پیام ها و توصیه هایی برای مردم مطرح کرد از جمله: از مردم عزیز و بزرگوار خواهشمندیم در پای صندوق های رای حضور یابند زیرا حضور مردم بطور مستقیم تاثیر گزار است و همچنین سعی کنند در ساعات پایانی اقدام به رای دادن نکنند.

وی در رابطه با مسئله ی امنیت انتخابات همچنین گفت: ۱۵هزار نفر مسئولیت تامین و امنیت انتخابات را در استان پهناوراصفهان به عهده دارند و همه چیز در نهایت نظم و امنیت انجام می شود.

سرویس خبر