پروژه فرهنگی، مشارکتی خانه کتاب افتتاح شد

شهردار نجف آباد گفت: پروژه فرهنگی، مشارکتی خانه کتاب به عنوان اولین پروژه شهرداری نجف‌آباد با شعار “جریان خدمت” افتتاح شد.

به گزارش دیده بان فردا به نقل از اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری نجف آباد، عبدالرسول امامی با اشاره به انتخاب شعار شهرداری نجف آباد در این دوره از مدیریت شهری اظهار داشت: بسته خدمات شهرداری نجف آباد در این دوره برای ارائه خدمات به شهروندان با شعار “جریان خدمت” تدوین شده است.

وی اضافه کرد: همه فعالیت‌های عمرانی، شهرسازی، خدمات شهری، فرهنگی شهرداری نجف آباد و …  با استفاده از شعار “جریان خدمت” برنامه‌ریزی و سیاستگذاری خواهد شد.

شهردار نجف‌آباد تصریح کرد: هدف از انتخاب این شعار، یکپارچه‌سازی همه فعالیت‌های جهادی شهرداری نجف آباد به منزله یک جریان و یک حرکت منظم و هماهنگ در خدمت رسانی به شهروندان است.

وی ادامه داد: اطلاع رسانی در زمینه همه اقدامات شهرداری نجف آباد از این پس با کلیدواژه “جریان خدمت” انجام خواهد شد تا بتوان برای شهر نجف آباد نیز از این کلید واژه به برندی دائمی رسید.

امامی پروژه فرهنگی، مشارکتی خانه کتاب را نخستین پروژه با شعار “جریان خدمت” اعلام کرد و افزود: برای این امر سعی داریم با اقدامات زیرساختی که در دستورکار داریم نجف آباد را به عنوان پایتخت کتاب کشور معرفی کنیم.

وی تصریح کرد: پروژه خانه کتاب نجف آباد با حضور حامد منیری، مدیرکل دفتر تبلیغ و ترویج امور قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الاسلام رمضانعلی معتمدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت‌الاسلام حسناتی امام جمعه نجف آباد، قربانعلی مومنی رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر نجف آباد و تنی چند از مسئولان محلی و اقشار مختلف مردم افتتاح شد.

سرویس خبر

درباره‌ی ساجده رضوی زاده

حتما ببینید

تکمیل ۵۰ درصدی شبکه جمع آوری فاضلاب شهر خوانسار

جرای شبکه جمع آوری فاضلاب شهر خوانسار ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. مدیر آبفای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *