استقرار ۱۱۱۴ شعبه اخذ رأی در شهرستان اصفهان

به گزارش دیده بان فردا به نقل از روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در جلسه هیأت بازرسی شهرستان،  با اشاره به استقرار ۱۱۱۴ شعبه اخذ رأی در شهرستان اصفهان، اظهار داشت: از این تعداد شعبه اخذ رأی، ۸۲۷ شعبه در کلانشهر اصفهان مستقر خواهد بود که بیانگر حجم بالای کار در روند اجرای انتخابات است که جز با همکاری و تعامل نامزدها محقق نخواهد شد.

فرماندار اصفهان افزود: مجریان انتخابات  باید قانونمداری و قانون محوری را سرلوحه برنامه های خود قرار دهند که بحمد الله این مهم تاکنون محقق شده است.

سیستانی تأکید کرد: قانون گرایی، رقابت سالم و ترجیح مصالح عمومی و ملی بر منافع شخصی، ازجمله نکات مهمی است که نامزدها باید مورد توجه ویژه قرار دهند.

وی با بیان اینکه رسیدگی به تخلفات احتمالی نامزدها، ازجمله اولویت های اصلی ما در ایام تبلیغات آنهاست، افزود: انشاء الله با همکاری و تعامل نامزدها همچون گذشته، شاهد کمترین مشکلات در روند برگزاری انتخابات در شهرستان باشیم.

وی با تأکید بر اهمیت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ۲۸ خرداد ماه، تصریح کرد: ایجاد شور و نشاط انتخاباتی در بین مردم و حضور پرشور مردم پای صندوق های اخذ رأی از جنبه های داخلی و بین المللی، از اهمیت والایی برخوردار است.

سرویس خبر

درباره‌ی ساجده رضوی زاده

حتما ببینید

استقبال پرشور بانوان منطقه جرقویه از پویش حامیان آب

بیش از ۱۲۰۰ نفر از مادران و دختران منطقه جرقویه در پویش حامیان آب ویژه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *