برخورد رخ به رخ ۲ موتورسیکلت در “نجف آباد”

گروه استان ها –اصفهان – رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از جان باختن ۳ نفر و مصدوم شدن ۲ نفر دیگر بر اثر برخورد رخ به رخ ۲ دستگاه موتورسیکلت در نجف آباد خبر داد.

به گزارش دیده بان فردا، سرهنگ” محمدرضا محمدی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره تصادف بین ۲ دستگاه موتورسیکلت در کنار گذر شمالی شهر نجف آباد روبه روی استخر “کوهستان” بلافاصله ماموران پلیس راهور به منظور بررسی ابعاد این حادثه در صحنه حاضر شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل مشخص شد که یک دستگاه موتورسیکلت با ۳ سرنشین با یک دستگاه موتورسیکلت دیگر با ۲ سرنشین برخورد که متاسفانه بر اثرشدت ضربات وارده راکبان هر دو وسیله نقلیه به همراه یکی ازسرنشینان موتورسیکلتی که دارای ۳ سرنشین بود جان خود را در دم از دست دادند.

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: ۲ نفر دیگر از سرنشینان در این حادثه نیز به شدت مصدوم شدند که توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

سرهنگ محمدی با بیان اینکه براساس اعلام کارشناسان تصادفات سبقت غیر مجاز و انحراف به چپ یکی از موتورسیکلت ها باعث به وقوع پیوستن این حادثه تلخ شده است اظهار داشت: نداشتن کلاه ایمنی از سوی راکبان و سرنشینان نیز از جمله دلایلی است که به جان باختن این افراد منجر شده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ۲ نفر از جان باختگان ۱۹ و یک نفر هم ۲۰ سال داشتند گفت: متاسفانه به دلیل بی مبالاتی، بی توجهی و عدم استفاده از کلاه ایمنی به راحتی افرادی که در سن فعال جامعه هستند را در تصادفات مربوط به موتورسیکلت ها از دست می دهیم و این یک هشدار جدی برای همگان به خصوص خانواده ها و مسئولان است تا با فرهنگ سازی استفاده از کلاه ایمنی و همچنین توزیع ارزان موتورسیکلت های برقی که آسیب های کمتری نسبت به موتورسیکلت های بنزینی دارند از بروز این گونه حوادث جلوگیری شود.

سرویس خبر

درباره‌ی ساجده رضوی زاده

حتما ببینید

درخشش ذوب آهن اصفهان در جشنواره ایده های ارزش آفرین

ایده ذوب آهن اصفهان از بین ۴۰۰ ایده ارائه شده به جشنواره ایده های ارزش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *