برگزاری هفتمین تور دوچرخه سواری ولایت عشق

در آستانه شهادت حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام هفتمین تور دوچرخه سواری ولایت عشق با حضور مسئولان محلی از یادمان شهدای نجف آباد کنار مزار شهید محسن حججی به سمت مشهد مقدس حرکت کرد.

به گزارش دیده بان فردا به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری نجف آباد مصطفی حیدری مدیر اداره ارتباطات و امور بین المل گفت: شهرداری نجف آباد با همکاری گروه دوچرخه سواری پرواز و کانون خدمت رضوی شهرستان، سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد و اداره ورزش و جوانان اقدام به برگزاری تور دوچرخه سواری هفت روزه ای به مقصد شهر مقدس مشهد نموده است.

حیدری افزود: این تور ۷ روزه در مسیر ۱۰۴۰ کیلومتری خود از شهرهای میمه، قم، نور، جویبار، گلوگاه، آزادشهر می گذرد و نهایتا پس از هفت روز رکاب زدن خود را به مشهد مقدس می رساند تا نایب الزیاره همشهریان عزیز باشد.

وی ادامه داد: این هفتمین سال متمادی است که این تور دوچرخه سواری نایب الزیاره مردم ولایت مدار نجف آباد است و امسال مسیر جدیدی برای این تور دوچرخه سواری تعریف شده است.

مدیر اداره ارتباطات و امور بین الملل ضمن اعلام اینکه اجرای صلوات خاصه امام رضا علیه السلام توسط خادمیاران کانون خدمت رضوی شهرستان پس از سخنان ابوالفضل ابوترابی نماینده مجلس و عبد الرسول امامی شهردار نجف آباد بدرقه راهشان بود گفت: در سال های گذشته این تور دوچرخه سواری مسیر جاده گرمسار را برای رسیدن به شهر مقدس مشهد طی می کرده است که امسال بعلت گرمای هوا مسیر خنک تری پیشنهاد شد.

سرویس خبر

درباره‌ی ساجده رضوی زاده

حتما ببینید

آغاز آیین ستاد مهر همزمان با شروع سال تحصیلی جدید

به گزارش دیده بان فردا، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان سرهنگ محمدی بیان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *