به روزرسانی سامانه ۱۳۷ برای تسهیل ارتباط شهروندان با مدیریت شهری

شهردار اصفهان از به روزرسانی سامانه ۱۳۷ و بارگذاری نسخه جدید آن خبر داد و گفت: در این نسخه ارتباط شهروندان با شهرداری و شخص شهردار آسان تر شده است و شهروندان می‌توانند مستقیما پیام‌های خود را به گوش شهردار اصفهان برسانند.

به گزارش دیده بان فردا به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، علی قاسم زاده در ارتباط زنده رادیویی با برنامه «سلام اصفهان» اظهار کرد: برای تسهیل ارتباط شهروندان با مدیریت شهری، سامانه ۱۳۷ به روزرسانی و نسخه جدید آن، بارگذاری شده است و شهروندان می توانند مشکلات و معضلاتی که در سطح شهر می بینند را به شهرداری انعکاس دهند تا مورد پیگیری قرار بگیرد.

وی ادامه داد: این امکان فراهم شده تا شهروندان به صورت مستقیم از طریق سامانه ۱۳۷، پیام هایی را برای شهردار ارسال کنند و این پیام ها روزانه در کارتابل قرار می گیرد و شهردار می‌تواند مستقیما نقطه نظرات همشهریان را بررسی کند.

شهردار اصفهان بیان کرد: رویکرد ما در مدیریت شهری جدید، محله محوری است و قرار است سطح زندگی را از دل محلات ارتقا دهیم تا امکان زندگی بهتر برای مردم در محلات فراهم شود. از همین رو برای اینکه در اولویت بندی محلات دچار خطا نشویم، علاوه بر اطلاعات و آماری که در شهرداری جمع آوری شده است، به صورت عینی در تک تک محلات تیمی حضور پیدا کرده و با مردم ارتباط برقرار می کنند تا فهرستی از مشکلات مردم در محلات تهیه شود.

وی افزود: با توجه به اینکه امکان نشست حضوری و چهره به چهره با همه اهالی یک محله فراهم نمی‌شود، سامانه ۱۳۷ امکانی است که همه مردم می توانند، از طریق آن، مشکلات محلات خود را به ما انعکاس دهند.

قاسم زاده با بیان اینکه قرار ما این است که از سال ۱۴۰۱ با اولویت‌بندی مشخصی، در دل محلات حاضر شویم و با کمک مردم به ارتقای کیفیت زندگی در محلات شهر کمک کنیم، اضافه کرد: در دو روز گذشته شهر ما شاهد رخدادها و آئین هایی بود، از جمله آنکه روز پنجشنبه آیین تشییع شهدای تازه تفحص شده را شاهد بودیم و حضور مردم در این مراسم، نشان داد خط شهادت و انقلاب در بین مردم روشن، پابرجا و پایدار است.

وی افزود: روز جمعه هم این توفیق را پیدا کردم که در مراسم سالگرد شهدای هوایپمای اوکراینی شرکت کنم؛ اتفاق تلخی بود و عزیزانی را ما در این پرواز از دست دادیم که جزء سرمایه های علمی و ارزشمند کشور بودند.

شهردار اصفهان ادامه داد: مراسم سالگرد این عزیزان به میزبانی خانواده آنها در گلستان شهدا برگزار شد که با شرکت در این مراسم با برخی از خانواده ها گفت و گو داشتم؛ احساس خوبی برای من بود که این خانواده ها علی رغم این اتفاق تلخ، غالبا روحیه خود را حفظ کرده و با این موضوع کنار آمده اند. مردم بدانند که ما در غم و شادی در کنار آنها و خدمتگزار آنها هستیم.

سرویس خبر

درباره‌ی ساجده رضوی زاده

حتما ببینید

فرونشست و جایگاه آن در طرح جامع شهر اصفهان؛ مشکل ساختاری یا پیامد

طرح جامع شهر اصفهان با رویکرد نوین اولین طرحِ کشور با رویکرد برنامه‌ریزی راهبردی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *