تاکید سیستانی بر جدیت نمایندگان فرماندار در رعایت قوانین و مقررات انتخابات

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در جلسه ای با رابطین فرماندار در ستادهای انتخاباتی ۱۹گانه شهر اصفهان و بخش مرکزی، با اشاره به اهمیت و حساسیت نقش و جایگاه نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رأی، اظهار داشت: نمایندگان فرماندار وظیفه مهم و حساسی را در شعب اخذ رأی برعهده دارند و انتظار داریم که آنها با قدرت، علم و اطلاع از مسئولیت ها و تسلط بر مسائل و موضوعات مختلف بتوانند کنترل و اداره امور را به دست گیرند.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه نماینده فرماندار باید قوانین و مقررات را با جدیت رعایت کند، افزود: رابط فرماندار باید مطالعه کامل و جامعی از قوانین انتخابات داشته باشد و مر قانون را بادقت و جدیت رعایت کنند.

سیستانی  تأکید کرد: شعب اخذ رأی باید از آنچنان امنیتی برخوردار باشند که شهروندان از رأی خود مطمئن بوده و مسئولیت اصلی و نهایی این امر برعهده نماینده فرماندار است.

وی افزود: همه اعضای شعب اخذ رأی باید با نماینده فرماندار هماهنگ و همراه باشند.

سیستانی به نقش کلیدی آموزش و پرورش در برگزاری انتخابات، اشاره کرد و گفت: بیشترین ظرفیت برای انجام فعالیت های انتخاباتی در آموزش و پرورش است که بحمد ا… تاکنون هماهنگی و همکاری لازم را داشته اند و اقدامات آنان شایسته تقدیر است.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: ما باید از تجربیات و نقطه نظرات مجریان انتخابات های قبلی و نقاط ضعف و قوت برنامه ریزی های انجام شده، استفاده کنیم تا به همگرایی فکری و نظری مثبتی در برگزاری انتخابات پیش رو دست یابیم.

سرویس خبر

درباره‌ی پورمند

حتما ببینید

استقبال پرشور بانوان منطقه جرقویه از پویش حامیان آب

بیش از ۱۲۰۰ نفر از مادران و دختران منطقه جرقویه در پویش حامیان آب ویژه …

یک نظر

  1. It’s hard to find knowledgeable people on this topic, but you sound like you know what you’re talking about! Thanks

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *