تجدید میثاق پولادمردان خط اول جبهه صنعت با آرمانهای شهید دلها ، سردار سپهبد سلیمانی

 همزمان با برگزاری مراسم مختلف در سراسر کشور به مناسبت شهادت  سرداران شهید  سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و سایر شهدای پر افتخار جنایت  سیاه و تروریستی آمریکای جهان خوار، آیین ویژه ای در مسجد الزهرا(س) ذوب آهن اصفهان برگزار شد .

در این مراسم باشکوه و حماسی که مدیرعامل ،مدیران وجمعی از کارکنان ذوب آهن اصفهان  ، امام جمعه زرین شهر ، سرپرست فرمانداری وجمعی دیگر از مسئولین شهرستان حضور داشتند . پولاد مردان خط اول جبهه صنعت با آرمان های شهید دلها ، سردار شهید سپهبد سلیمانی و دیگر شهدای این حادثه تروریستی تجدید میثاق نمودند.

در این آیین سردار امینی  از یادگاران دفاع مقدس واز همسنگران  شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی  طی سخنانی ویژه ای ، با بیان بخشی از صفات ،خصوصیات و رشادت های آن سردار سرافراز گفت: پس از شکل گیری جبهه مقاومت و ساماندهی آن توسط سردار سلیمانی در مقابل دشمنان خون آشام کشور و نظام اسلامی ، سردارشهید سپهبد سلیمانی با همه وجود و خلوص و با تدبیر لازم  در همه جبهه ها ی مقاومت حاضر و انجام وظیفه می نمود . وی در خصوص نبردهای سوریه و عراق با داعش و نقش این سردار شهید ، گفت: داعش دشمنی بسیار سرسخت و خونریز بود ولی  سیاست های دفاعی و عملیاتی شهید حاج قاسم با تشکیل و ساماندهی نیروهای مردمی دشمن را زمین گیر و نابود کرد.او درکنار نیروهای قدس، تیپ های فاطمیون و زینبیون را سازماندهی و علیه داعش به کار گرفت. حاج قاسم انسانی خاکی بود و پیش خدا و رزمندگان عراقی، لبنانی، افغانی، سوری و…  عزیز بود.

ثمره فداکاری های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و یارانش آزادی سوریه و عراق بود.

وی افزود: ثمره فداکاری های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و یارانش آزادی سوریه و عراق بود.

سردار امینی با بیان حماسه های دوران دفاع مقدس ونقش سرداران شهید حاج احمد کاظمی، حاج حسین خرازی  در این حماسه ها و همچنین حماسه شهید محسن حججی ، تاکید کرد: قدرت فعلی جمهوری اسلامی و توان  موشکی ایران علیه آمریکا، حاصل  خون  شهدا و امثال شهید سلیمانی بوده  و با این شهادت ها همبستگی مردم و دولت ما بر علیه  دشمنان  تقویت شد.

وی، تصریح کرد:سردار شهید حاج قاسم سلیمانی سرباز ولایت و مطیع رهبری بود و همین اطاعت و خلوص نیت  موجب موفقیت  و سربلندی او بود.

در ادامه این مراسم ضمن  پخش  کلیپ  زندگی  و حماسه های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس و ابومهدی المهندس، یار فداکارش ،مدیحه سرایی و اشعاری در مورد ویژگی های اخلاقی ، مدیریتی ‌و حماسه آفرینی های سردار شهید مقاومت توسط ذاکر اهل بیت(ع) ، استاد یزدخواستی اجرا گردید.

سرویس خبر

درباره‌ی پورمند

حتما ببینید

تقدیر از مدافع حریم امنیت

مدیر حراست ،جانشین فرمانده بسیج ،از یونس هاشمی  یکی از کارکنان شرکت آب وفاضلاب استان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *