تصادف ۳ خودرو با یک کشته و ۳ مجروح در اصفهان

گروه استان ها_اصفهان_ _ رئیس پلیس راه استان از تصادف ۲ کامیون و یک سواری پراید در محور “سجزی-نایین” و فوت یک نفر و مجروح شدن ۳ فرد دیگر خبر داد.

سرهنگ “حسین پورقیصری” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد تصادف منجر به فوت در محور “سجزی-نایین” بلافاصله گشت انتظامی و عوامل پلیس راه به محل اعزام شدند.

وی افزود: در این حادثه رانندگی یک کامیون کشنده، یک کامیون بنز و یک سواری پراید با یکدیگر برخورد کرده که متاسفانه راننده پراید در دم فوت و ۳ سرنشین این خودرو نیز مجروح شدند.

این مقام انتظامی بیان داشت: علت وقوع این حادثه رانندگی توسط کارشناسان تصادفات رانندگی پلیس راه “اصفهان-نایین” عبور از محل ممنوعه سواری پراید اعلام شده است. رئیس پلیس راه اصفهان تاکید کرد: رانندگی با سرعت مجاز و مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب نقش مهمی در کاهش حوادث رانندگی دارد که امید است رانندگان عزیز به توصیه های پلیس توجه کنند، با سرعت مجاز و مطمئنه رانندگی کنند و هرگاه احساس خستگی و خواب آلودگی داشتند در مکانی امن توقف و پس از استراحت و رفع خستگی به ادامه مسیر بپردازند.

سرویس خبر

درباره‌ی پورمند

حتما ببینید

امنیت مردم خط قرمز پلیس در چهارشنبه سوری

به گزارش پایگاه خبری دیدبان فردا ، امروز اخرین نشست خبری نیروی انتظامی استان اصفهان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *