تصادف ۳ خودرو با یک کشته و ۳ مجروح در اصفهان

گروه استان ها_اصفهان_ _ رئیس پلیس راه استان از تصادف ۲ کامیون و یک سواری پراید در محور “سجزی-نایین” و فوت یک نفر و مجروح شدن ۳ فرد دیگر خبر داد.

سرهنگ “حسین پورقیصری” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد تصادف منجر به فوت در محور “سجزی-نایین” بلافاصله گشت انتظامی و عوامل پلیس راه به محل اعزام شدند.

وی افزود: در این حادثه رانندگی یک کامیون کشنده، یک کامیون بنز و یک سواری پراید با یکدیگر برخورد کرده که متاسفانه راننده پراید در دم فوت و ۳ سرنشین این خودرو نیز مجروح شدند.

این مقام انتظامی بیان داشت: علت وقوع این حادثه رانندگی توسط کارشناسان تصادفات رانندگی پلیس راه “اصفهان-نایین” عبور از محل ممنوعه سواری پراید اعلام شده است. رئیس پلیس راه اصفهان تاکید کرد: رانندگی با سرعت مجاز و مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب نقش مهمی در کاهش حوادث رانندگی دارد که امید است رانندگان عزیز به توصیه های پلیس توجه کنند، با سرعت مجاز و مطمئنه رانندگی کنند و هرگاه احساس خستگی و خواب آلودگی داشتند در مکانی امن توقف و پس از استراحت و رفع خستگی به ادامه مسیر بپردازند.

سرویس خبر

درباره‌ی پورمند

حتما ببینید

درخشش ذوب آهن اصفهان در جشنواره ایده های ارزش آفرین

ایده ذوب آهن اصفهان از بین ۴۰۰ ایده ارائه شده به جشنواره ایده های ارزش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *