راه اندازی و فعال شدن شرکت توسعه گردشگری “راه ابریشم ایرانیان “

اتاق بازرگانی اصفهان با هدف تسهیل اقدامات حوزه گردشگری و بهبود زیرساخت های این صنعت، اقدام به راه اندازی شرکت توسعه گردشگری راه ابریشم ایرانیان نمود.

جلسه مشترک جامعه حرفه ای هتلداران اصفهان و شرکت توسعه گردشگری راه ابریشم ایرانیان با همکاری کیمسیون گردشگری و برند اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.

کریم بیگی، رییس جامعه حرفه‌ای هتلداران اصفهان ضمن اشاره به فعالیت های کمیسیون گردشگری و برند اتاق بازرگانی اصفهان در راستای بهبود زیرساخت های صنعت گردشگری، از ثبت شرکت توسعه گردشگری راه ابریشم ایرانیان به منظور کمک به تسهیل و توسعه صنعت گردشگری اصفهان خبرداد و افزود: این شرکت درحقیقت بعنوان بازویی موثر درامر تبلیغات و بازاریابی جهت رونق صنعت گردشگری خواهد بود.

وی با بیان اینکه آغاز به کار این شرکت با ظهور  ویروس کرونا وتبعات آن همراه بوده است، از تصمیم هیات مدیره شرکت مذکور برای اقدام در راستای فراهم سازی زیرساخت های توسعه گردشگری اصفهان خبرداد.

 در ادامه این جلسه نبودگشت شهری منظم برای گردشگران داخلی و خارجی یکی از خلأهای صنعت گردشگری اصفهان عنوان و برایجاد ساز و کاراین مهم و استفاده حداکثری از پتانسیل تورهای استانی تاکید شد. عملیاتی شدن تقویم گردشگری اصفهان نیز از موارد موثر در افزایش تعداد گردشگران و توسعه این صنعت عنوان گردید.

در ادامه جلسه با بیان اینکه فعالیت درزمینه گردشگری جزو رسالت های اتاق بازرگانی نیست، عنوان شد: پارلمان بخش خصوصی اصفهان به دلیل پتانسیل های زیاد گردشگری استان تلاش کرده است با نقش آفرینی درست و باایجاد جریان تسهیلگری در فعالان اقتصادی این حوزه، مسیر جدیدی را برای گردشگری اصفهان رقم بزند.

تولید برند گردشگری اصفهان باهدف رفع مشکلات بهنگام این صنعت و تشکیل شرکت توسعه گردشگری از جمله اقدامات مهم پارلمان بخش خصوصی اصفهان در این حوزه عنوان و تاکید شد: اتاق بازرگانی با حضور و همراهی چند شرکت اقدام به راه اندازی شرکت توسعه گردشگری نموده است.

همچنین حمیدغفاری راد، از مدیران ارشد شرکت توسعه گردشگری راه ابریشم ایرانیان به تشریح فعالیت های یکساله این شرکت پرداخت. انعقاد تفاهم نامه بامدیریت بازرگانی صدا و سیما، رایزنی و مذاکره با اتحادیه رادیو وتلویزیونهای اسلامی، انعقادتفاهم نامه با جامعه حرفه ای هتلداران، طراحی و پیاده سازی اولین مرکز تماس گردشگری استان با هدف پشتیبانی از فرایند گردشگری اصفهان و تولید و انتشار ویدئوهای ” داستانهای ناگفته “اصفهان در فضای مجازی از جمله اقدامات این شرکت عنوان شد.

سرویس خبر

درباره‌ی ساجده رضوی زاده

حتما ببینید

۲۸ دستگاه تقاطع غیرهمسطح در استان اصفهان در دست اجرا است

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: در حال حاضر این اداره کل ۲۸ دستگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *