فدک ویژه برنامه فرهنگی ترکیبی با محوریت کتاب و فضای مجازی

فروشگاه کتاب سوره مهر اصفهان در جهت افزایش سرانه مطالعه و تولیدات محتوای کتاب محور در فضای مجازی ویژه برنامه “فضای مجازی دوست دار کتاب” با عنوان “فدک” را برگزار می نماید.

مدیر سوره مهر اصفهان اظهار داشت: نظر به کمبود تولیدات کتاب محور در فضای مجازی و در راستای افزایش سرانه مطالعه طرحی کتاب محور با عنوان فدک را طراحی و اجرا کردیم. در این طرح که اولین دوره برگزاری آن در اصفهان با مشارکت دانشجویان برگزار و رمان برنامه نویس مطالعه گردید و آثار تولید شده به جهت ترغیب و تشویق بیشتر مطالعه این رمان در فضای مجازی بارگذاری می گردد. رمان برنامه نویس نوشته وحید حُسنی به موضوعات اجتماعی، دفاع سایبری، امنیت فضای مجازی، لزوم تکیه بر توانمندی های بومی و اقتدار ملی اشاره دارد و رمان برگزیده جشنواره رضوی می باشد.  

علی غفرانی کجانی درخصوص طرح فرهنگی فدک عنوان کرد: در این ویژه برنامه که با محوریت کتاب و با مشارکت مجموعه های فرهنگی، دانش آموزی، دانشجویی برگزار می گردد ضمن معرفی کتاب متناسب با جامعه هدف شرکت کننده در طرح و فرصت مطالعه در مدت زمان مشخص شده مخاطبین نسبت به تولید محتوای فضای مجازی اعم از پادکست، فتوکلیپ، کلیپ، موشن گرافی، پویانمایی و … اقدام می نمایند.

مدیر سوره مهر اصفهان بیان کرد: درخصوص برگزاری طرح فدک هیچگونه محدودیت رده سنی نداریم و امکان برگزاری طرح در تمامی سطوح استانی و کشوری را داریم. طرح فدک دومین ویژه برنامه فرهنگی ترغیبی حوزه کتاب است که امیدواریم با مشارکت بیشتر مجموعه های فرهنگی و مدارس و دانشگاه ها درجهت تهیج مخاطبین فضای مجازی به سمت افزایش مطالعه و توسعه فرهنگ کتابخوانی گامی موثر برداریم.

سرویس خبر

درباره‌ی ساجده رضوی زاده

حتما ببینید

استقبال پرشور بانوان منطقه جرقویه از پویش حامیان آب

بیش از ۱۲۰۰ نفر از مادران و دختران منطقه جرقویه در پویش حامیان آب ویژه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *