نشاط و سرگرمی در بین خانواده های اصفهانی با مسابقه مهیج چهارخونه

مسابقه چهارخونه با محوریت کودک و خانواده هر هفته جمعه شب ها ساعت ۱۸ از شبکه استانی اصفهان پخش می شود.

به گزارش دیده بان فردا به نقل از روابط عمومی صداوسیمای مرکزاصفهان، مسابقه چهارخونه در ۴۲ قسمت ۶۰ دقیقه ای به تهیه کنندگی زهرا اصطهباناتی و کارگردانی بهناز رفائیل زاده با هدف ایجاد نشاط، سرگرمی و فعال بودن کودکان در بازی ها و سرگرمی ها در حال تولید می باشد.  

در مسابقه تلویزیونی چهارخونه سعی شده است مسابقه کارتینگ ( ماشین سواری) برای کودکان برگزار شود تا علاوه بر  هیجان و تفریح کودکان با علائم  و نشانه های ترافیکی آشنا شوند.

از دیگر محورهای این مسابقه تلویزیونی می توان به رقابت چهار خانواده همگام با کودکان خود اشاره کرد که از اهداف اصلی این مسابقه تلویزیونی در حوزه کودک و خانواده است.

در بخشی از این مسابقه تلویزیونی سرعت و دقت حائز اهمیت می باشد و هرخانواده باید در مدت زمان مشخص شده چراغ های قرمز هر گردونه را  بر روی میز پیدا کند و به سرعت اقدام به خاموش کردن آنها نماید و در این قسمت با توجه به امتیازات یکی خانواده ها از این مسابقه حذف می شوند.

بخش دیگر مسابقه چهارخونه شامل دومینو ، تور وتوپ و گونی و بادکنک است که با هدف ترویج نشاط و سرگرمی انجام می شود.

مدیر تولید: امید زمانی، برنامه ریز: پریسا مهیاری، روابط عمومی: مریم وفایی، هماهنگی: مریم حلاجیان، منشی صحنه: نفیسه افشاری، دستیاران تهیه: محمد رفائیل زاده، محمد رضا شیرانی

تصویر برداران: مجید محسنی، حفیظ الله قاسمی، محسن شکرالهی، نورپرداز:محسن شکرالهی صدابردار: سعید بهرامی ، خدمات: مرتضی بوجاری، امید بوجاری

سرویس خبر

درباره‌ی ساجده رضوی زاده

حتما ببینید

بضاعت دستگاه‌های دولتی برای کمک به معلولان ناچیز است

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان گفت: بضاعت ما در دستگاه‌های دولتی ناچیز است و به هیچ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *