نشست مشترک فرماندار با هیئت اجرایی و مسئولان ستادهای مناطق ۲۰گانه انتخابات

به گزارش دیده بان فردا به نقل از روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در نشست مشترکی با مسئولین ستادهای مناطق ۲۰گانه انتخابات کلانشهر اصفهان و بخش مرکزی و هیأت اجرایی شهرستان، با بیان اینکه انتخابات یکی از مهمترین رویدادهای سیاسی-اجتماعی کشور است و نقش تعیین کننده ای در پیشبرد اهداف نظام و انقلاب دارد، خاطرنشان کرد: با تکیه بر آراء مردم و برگزاری انتخاباتی سالم، به موفقیت های بسیاری در عرصه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دست خواهیم یافت.

وی با تأکید بر لزوم بی طرفی کامل در انتخابات، اظهار داشت: عوامل اجرایی انتخابات باید به وظایف قانونی، شرعی و اخلاقی خود عمل کنند و با رعایت مر قانون و اصل بی طرفی و عدالت، زمینه را برای برگزاری انتخاباتی سالم و امن فراهم سازند.

فرماندار اصفهان افزود: اعضای هیأت اجرایی انتخابات، ازجمله منتخبین مردم هستند، که در انجام امور مربوطه و وظایف محوله همکاری و همراهی متعهدانه و دلسوزانه ای داشته اند و وجود آنان به روند توأم با سلامت و صلابت انتخابات کمک شایانی خواهد کرد.

سیستانی با تأکید بر اینکه مجریان انتخابات باید ۸ اصل مهم را در برگزاری انتخابات، سرلوحه کار خود قرار دهند، تصریح کرد: قانونگرایی و حرکت بر مدار قانون، برنامه ریزی، توجه به مدیریت دانش انتخابات، مستندسازی، سلامت انتخابات، عدالت و شفافیت انتخابات و همچنین مشارکت حداکثری در انتخابات، ازجمله اصول مهمی است که مجریان و دست اندرکاران انتخابات باید مورد توجه قرار دهند.

وی بر لزوم همکاری و همراهی مسئولین ستادهای انتخابات با اعضای هیأت اجرایی شهرستان در برگزاری انتخاباتی باشکوه و در تراز مردم اصفهان تأکید و ابراز امیدواری کرد: انشاء ا… با همکاری و همراهی خوب عوامل و دست اندرکاران انتخابات، شاهد انتخاباتی پرشور و با مشارکت حداکثری مردم باشیم.

سرویس خبر

درباره‌ی ساجده رضوی زاده

حتما ببینید

پیام مدیرکل بهزیستی استان اصفهان به مناسبت روز جهانی زبان اشاره

روز جهانی زبان‌های اشاره فرصت مناسبی است که با گرامیداشت همه زبان‌های اشاره به تفاوت‌های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *