نشست مشترک فرماندار با هیئت اجرایی و مسئولان ستادهای مناطق ۲۰گانه انتخابات

به گزارش دیده بان فردا به نقل از روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در نشست مشترکی با مسئولین ستادهای مناطق ۲۰گانه انتخابات کلانشهر اصفهان و بخش مرکزی و هیأت اجرایی شهرستان، با بیان اینکه انتخابات یکی از مهمترین رویدادهای سیاسی-اجتماعی کشور است و نقش تعیین کننده ای در پیشبرد اهداف نظام و انقلاب دارد، خاطرنشان کرد: با تکیه بر آراء مردم و برگزاری انتخاباتی سالم، به موفقیت های بسیاری در عرصه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دست خواهیم یافت.

وی با تأکید بر لزوم بی طرفی کامل در انتخابات، اظهار داشت: عوامل اجرایی انتخابات باید به وظایف قانونی، شرعی و اخلاقی خود عمل کنند و با رعایت مر قانون و اصل بی طرفی و عدالت، زمینه را برای برگزاری انتخاباتی سالم و امن فراهم سازند.

فرماندار اصفهان افزود: اعضای هیأت اجرایی انتخابات، ازجمله منتخبین مردم هستند، که در انجام امور مربوطه و وظایف محوله همکاری و همراهی متعهدانه و دلسوزانه ای داشته اند و وجود آنان به روند توأم با سلامت و صلابت انتخابات کمک شایانی خواهد کرد.

سیستانی با تأکید بر اینکه مجریان انتخابات باید ۸ اصل مهم را در برگزاری انتخابات، سرلوحه کار خود قرار دهند، تصریح کرد: قانونگرایی و حرکت بر مدار قانون، برنامه ریزی، توجه به مدیریت دانش انتخابات، مستندسازی، سلامت انتخابات، عدالت و شفافیت انتخابات و همچنین مشارکت حداکثری در انتخابات، ازجمله اصول مهمی است که مجریان و دست اندرکاران انتخابات باید مورد توجه قرار دهند.

وی بر لزوم همکاری و همراهی مسئولین ستادهای انتخابات با اعضای هیأت اجرایی شهرستان در برگزاری انتخاباتی باشکوه و در تراز مردم اصفهان تأکید و ابراز امیدواری کرد: انشاء ا… با همکاری و همراهی خوب عوامل و دست اندرکاران انتخابات، شاهد انتخاباتی پرشور و با مشارکت حداکثری مردم باشیم.

سرویس خبر

درباره‌ی ساجده رضوی زاده

حتما ببینید

استقبال پرشور بانوان منطقه جرقویه از پویش حامیان آب

بیش از ۱۲۰۰ نفر از مادران و دختران منطقه جرقویه در پویش حامیان آب ویژه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *