toziht

نهمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات حفاظتی، پلیسی، آتش‌نشانی و HSE

به گزارش خبرگزاری دیده بان آنلاین این نمایشگاه در نمایشگاه بین المللی استان اصفهان به مدت سه روز طی روزهای دوم تا پنجم مردادماه ۹۷ دایر میباشد.

این نمایشگاه ۱۸۰۰ مترمربع وسعت خواهد داشت و با حضور ۳۵ مشارکت‌کننده از استان‌های اصفهان، تهران و فارس برگزار  شد.

حاضران در «نهمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات حفاظتی، پلیسی، آتش‌نشانی و HSE اصفهان» توانمندی‌ها و ظرفیت‌های خود در حوزه‌های تجهیزات حفاظتی، ایمنی و پلیسی، تجهیزات ایمنی، آتش‌نشانی و HSE، مدیریت بحران و امداد و نجات را برای بازدید علاقمندان و متخصصان به نمایش گذاشته اند.

زاویه دید اصفهان، آتش‌نماد سیستم، انتخاب صنعت، فنی و حفاظتی نانو و ایده‌پردازان اکتیو از معتبرترین برندهایی به شمار می‌روند که این نمایشگاه حضور فعال دارند.

این نمایشگاه در ادامه روند برگزاری نمایشگاه‌های فناوری‌های نوین صنایع ایمنی و امنیتی در سراسر کشور و با هدف ارائه فناوری‌های نوین پیشرفته‏، تخصصی و معرفی تجهیزات شرکت‌های توانمند حوزه حفاظت و ایمنی و به ویژه تقویت همکاری‌های منطقه‌ای و بین‌المللی، ارائه آخرین دستاوردهای علمی، معرفی توانمندی‌های داخلی، ارتقای سطح کمی و کیفی تولیدات و ترویج فرهنگ خود ایمنی و خود امنیتی شهروندان برگزار خواهد شد و تلاش خواهد کرد میان صاحبان صنایع در زمینه تولیدات، صادرات و واردات، تعامل بدون واسطه برقرار کند.

در این نمایشگاه همچنین انواع محصولات و خدمات حوزه‌های تجهیزات پلیسی، حفاظت فیزیکی، نظارت تصویری، حفاظت اسنادی، تجهیزات ارتباطی، ساختمان‌های هوشمند، تجهیزات رایانه‌ای، کنترل تردد عمومی و صنعتی، تجهیزات شناسایی، حفاظت پیرامونی، تجهیزات راهنمایی و ترافیکی، اتوماسیون اداری و صنعتی، استاندارد امنیت اطلاعات، هشدار نفوذ و تجهیزات جانبی به نمایش گذاشته خواهد شد. دیگر تجهیزاتی که در معرض بازدید عموم قرار  گرفته، سیستم‌ها و تجهیزات کشف، اعلام و اطفای حریق اتوماتیک، سیستم‌ها و تجهیزات ایمنی و آتش‌نشانی، پوشش‌های ضدحریق، درها و تجهیزات ضد دود، صاعقه‌گیر، مدیریت بحران، پدافند غیرعامل، نجات و امداد، محیط زیست، اورژانس و طب کار، ایمنی و بهداشت صنعتی میباشد.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته، نهمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات حفاظتی، پلیسی، آتش‌نشانی و HSE طی روزهای دوم تا پنجم مردادماه و از ساعت ۱۷ تا ۲۳ برای بازدید عموم برپا خواهد بود و علاقمندان می‌توانند برای بازدید از آنها به پل تاریخی شهرستان مراجعه کنند.