نیروهای انتظامی، راه شهدا و جانبازان را با قدرت ادامه می دهند

به گزارش دیده بان فردا، سردار محمدرضا میرحیدری در حاشیه دیدار با جانبازان دوران دفاع مقدس در آسایشگاه جانبازان شهر اصفهان بیان داشت:  جانبازان عزیز در دوران دفاع مقدس خود را سپر مردم کرده و با تمام وجود از مرزهای کشور دفاع کردند تا ما کشور ما از امنیت و آرامش کاملی برخوردار باشد. 

وی اظهار داشت: همه ما به این عزیزان مدیون هستیم و باید بدانیم که اگر کشور ما امروز از امنیت بالایی در منطقه برخوردار است و در دنیا عزت و اعتباری کسب کرده این موفقیت از برکت مجاهدت های شهدا و جانبازان و ایثارگران عزیز در دوران هشت ساله دفاع مقدس حاصل شده است.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: جانبازان عزیز در تمام دوران جانبازی با آنکه سخت ترین شرایط جسمی را تحمل می کنند اما هیچ گاه خم به ابرو نیاورده و همیشه به درگاه خداند شاکر هستند که باید از این همه صبر و بردباری و استقامت آنها درس بگیریم.

سردار میرحیدری تنها خواسته شهدا و جانبازان را تبعیت از ولایت، مراقبت از ارزش های انقلاب و خدمت گزاری بیشتر به مردم عنوان کرد و اظهار داشت:نیروهای انتظامی امروز وارثان شهدا و جانبازان هستند و راه آنان را با قدرت تمام ادامه خواهند داد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: حضور در کنار جانبازان و هم صحبتی با آنان به حافضان امنیت روحیه ای دوچندان می بخشد تا انشاء الله با تمام قوا این مسیر را ادامه داده و بتوانیم زمینه ساز ظهور و حکومت جهانی حضرت ولی عصر(عج) را فراهم کرده و در رکاب آن حضرت توفیق خدمتگزاری و شهادت را به دست آوریم.

سرویس خبر

درباره‌ی ساجده رضوی زاده

حتما ببینید

تقدیر از مدافع حریم امنیت

مدیر حراست ،جانشین فرمانده بسیج ،از یونس هاشمی  یکی از کارکنان شرکت آب وفاضلاب استان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *