پنجمین دور مذاکرات جمهوری اسلامی ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا

پنجمین دور مذاکرات جمهوری اسلامی ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا به منظور امضاء موافقت‌نامه تجارت آزاد با این اتحادیه به مدت سه روز در اتاق بازرگانی اصفهان در حال برگزاری است.

به گزارش دیده بان فردا به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان پنجمین دور مذاکرات حضوری جمهوی اسلامی ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا در حالی در اصفهان آغاز شد که سازمان توسعه تجارت ایران به عنوان مسئول مذاکرات تجاری کشور، ریاست هیات ایرانی را بر عهده دارد.

در این نشست دبیر کل اتاق بازرگانی اصفهان ضمن خوشامدگویی به تیم‌های مذاکره کننده ایران و پنج کشور روسیه، ارمنستان، بلاروس، قزاقستان و قرقیزستان، برای برگزاری این نشست در اصفهان، به عنوان قطب صنعتی ایران با پتانسیل‌های بالا در زمینه‌های مختلف همچون فولاد، پتروشیمی، محصولات معدنی، سنگ، صنایع دستی و نساجی ابراز خرسندی نمود.

بهنام ابراهیمی برگزاری چنین نشست‌هایی در شهرهایی دیگر به جز پایتخت را در آشنایی تیم مذاکره‌کننده با شهرهای ایران و ایجاد مقدمات همکاری‌های آینده موثر دانست و ابراز امیدواری کرد: نتیجه این نشست تاثیر مثبتی بر گسترش روابط تجاری و بهبود اقتصاد کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا داشته باشد.

این دور مذاکرات با حضور هیاتی ۲۵ نفره متشکل از مدیران و کارشناسان تجارت بین‌الملل از کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی و کمیسیون اقتصادی اوراسیا به مدت سه روز برگزار می‌شود.

سرویس خبر

درباره‌ی ساجده رضوی زاده

حتما ببینید

دستور ویژه وزیر امور اقتصادی و دارایی برای بررسی و رفع مشکلات تشکل ها و فعال اقتصادی استان

در نشست  طرح و پیگیری مشکلات تشکل‌ها و فعالان اقتصادی عضو اتاق بازرگانی اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *