پیشرفت پروژه های منطقه ۲ شهرداری نجف آباد

عباس مرادی مدیر منطقه ۲ شهری نجف آباد گفت: پروژه های شاخص، محله محور و ترافیکی منطقه دو شهرداری نجف آباد در جریان خدمت با قدرت در حال پیشرفت است.

به گزارش دیده بان فردا به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری نجف آباد، عباس مرادی مدیر منطقه ۲ شهرداری نجف آباد با بیان اینکه پروژه‌های منطقه ۲ شهرداری نجف آباد در جریان خدمت با قوت در حال پیشرفت و توسعه است گفت: عملیات اجرایی خانه تاریخی علم با مساحت ۴۷۰ مترمربع و هزینه اجرایی ۱۵ میلیارد ریالی، ۹۸ درصد پیشرفت داشته است.

وی در ادامه پردیس سینمایی امید را از دیگر پروژه‌های شاخص منطقه ۲ شهرداری نجف آباد عنوان کرد و افزود: پردیس سینمایی امید در فرهنگسرای خارون با ۱۱۰۰ متر مربع و هزینه اجرایی ۹۰ میلیارد ریال، ۹۰ درصد پیشرفت داشته است و امیدوار هستیم که بزودی این مجموعه افتتاح و وارد عرصه خدمت رسانی به مردم شریف نجف آباد بشود.

مرادی از پیشرفت ۴۵ درصدی پروژه شاخص رستوران راه چوبی با مساحت ۱۷۰۰ متر مربع خبرداد و اظهار کرد: تکمیل عملیات اجرایی شهربازی سرپوشیده پاک کوهستان با مساحت ۸۳۰۰ متر مربعی تا کنون ۹۰ درصد پیشرفت داشته و همچنین بوستان زندگی از بلوار کشاورز تا خیابان بهرامی با مساحت ۴۰ هزار متر مربع و هزینه ۹۶ میلیارد ریالی تا کنون ۵۰ درصد پیشرفت داشته است.

مدیر منطقه ۲ نجف آباد با اشاره به پیشرفت بیش از ۸۰ درصدی فاز یک و دو بلوار کشاورز در منطقه ۲ شهرداری نجف آباد، تصریح کرد: این پروژه با مساحت ۱۲۰ هزار متر مربع و مبلغ پیمان ۱۳۰ میلیارد ریالی با سرعت در حال پیشرفت است و از جمله پروژه های شاخص منطقه ۲ شهرداری نجف آباد محسوب می‌شود.

وی پروژه حفر چاه‌های جذبی، زیرسازی معابر و کانیو گذاری و دفع آب‌های سطحی را از پروژه‌های محله محور منطقه دو شهرداری نجف آباد عنوان کرد و گفت: اصلاح و بهسازی خیابان پیرپیران، اصلاح و بهسازی خیابان ذبحی و گذرهای مجاور و اصلاح و بهسازی گذرهای انتهای سعدی شمالی از دیگر پروژه های محله محور این منطقه است.

مرادی خاطرنشان کرد: ساماندهی و اصلاح هندسی کندروی کمربند شمالی سمت جنوب، طراحی، تصویب و اصلاح هندسی نوبهار منتظری شمالی، طراحی و تصویب طرح کندرو شهرک سعیدفر و بهاران، پروژه سرعتگیر و سرعتکاه و بهسازی کانال‌های عابر پیاده از مهمترین پروژه‌های ترافیکی منطقه ۲ شهرداری نجف آباد محسوب می‌شود.

سرویس خبر

درباره‌ی ساجده رضوی زاده

حتما ببینید

۲۸ دستگاه تقاطع غیرهمسطح در استان اصفهان در دست اجرا است

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: در حال حاضر این اداره کل ۲۸ دستگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *