گوشت الاغ توزیع نشد

به گزارش خبری دیدبان فردا، سردار معصوم بیگی با اشاره به دیدار فرماندهان نیروی انتظامی با رهبر معظم انقلاب اظهار کرد: ایشان از فعالیت‌های نیروی انتظامی ابراز رضایت کردند و خواستار شتاب‌دهی به فعالیت‌های این نیرو شدند.
فرمامده نیروی انتظامی استان در ادامه گفت: ۳۷ هزار و ۷۵۱ آسیب دیده در نزاع در سال ۹۶ گزارش شده است، ادامه داد: که این آمار نسبت به سال ۹۵ که ۳۹ هزار و ۱۴ نفر بوده، ۳.۲ کاهش یافته است.
وی با بیان اینکه استان اصفهان متناسب با جمعیت رتبه ۱۴ ام نزاع کشور را به خود اختصاص داده است، گفت: نرخ نزاع در استان به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر ۷۲۸ نزاع منجر به جرح گزارش شده است که از میانگین کشور که از هر ۱۰۰ هزار نفر ۶۷۲ نفر است در شرایط خوبی قرار نداریم.
سردار با بیان اینکه در سال ۹۶ در ۱۵ شهرستان استان اصفهان کاهش نزاع را داشتیم، ادامه داد: نایین با ۳۸ درصد کاهش و فریدونشهر با ۲۸ درصد کاهش بیشترین کاهش را در این زمینه داشته‌اند.
وی در ادامه گفت: در حوزه متوفیان ناشی از عوارض سوء مصرف مواد مخدر در سال ۹۶ با کاهش ۷.۳ درصد متوفیان رو به رو بوده‌ایم، اظهار کرد: کاهش این آمار در کشور ۴.۲ بوده است که این آمار بیانگر بهبود شرایط در اصفهان است.
از جمله اقداماتی که در سال جاری صورت گرفته موارد زیر میباشد:
?۲۰۳ نفر به دلیل سوء مصرف مواد مخدر جان باختند.
?برخورد با ۳۵۸ هزار و ۵۰۹ خودروی فاقد معاینه فنی خودرو
?۱۴ هزار و ۵۵۱ نفر در تصادفات استان مجروح شدند و ۶۹۰ نفر در تصادفات درون شهری و برون شهری جان باختند.
?نگرانی در خصوص گوشت‌های وارداتی وجود ندارد و جلوگیری از توزیع گوشت ذبح شده ی الاغ در یکی از روستاهای فلاورجان

درباره‌ی پورمند

حتما ببینید

استقبال پرشور بانوان منطقه جرقویه از پویش حامیان آب

بیش از ۱۲۰۰ نفر از مادران و دختران منطقه جرقویه در پویش حامیان آب ویژه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *